Menu

Vyhledávání

Užitečné odkazy

https://www.elektrowin.cz

http://www.hasik.cz

http://www.firebrno.cz/vase-cesty-k-bezpeci

http://www.firebrno.cz/paleni-klesti

hzscr

Kategorie: Výroční zprávy

Výroční zpráva o činnosti SDH Kozlany za rok 2010

Sbor dobrovolných hasičů obce Kozlany

Výroční zpráva o činnosti SDH Kozlany za rok 2010

Loňský rok z mého hlediska můžeme hodnotit jako velice úspěšným. V únoru  jsme uspořádali tradiční ostatky kterých se zúčastnil hojný počet masek a také posezení v místní hospodě s harmonikou se vydařilo.

V dubnu proběhlo první kolo soutěže s PS-8 o putovní pohár starosty obce Kozlany, kde jsme vybojovali první místo. Posledního dubna s naším přičiněním vylétly nad Kozlany čarodějnice všech věkových kategorií a s následným doplňováním tekutin jsme si taky poradili.

Poté následoval kolotoč okrskových soutěží, kde se muži umístili na 4. místě, „Staří kozli skončili na 7. místě a družstvo žen na 8. místě, ale protože se loni hodnotily na závěr sezony ženy samostatně, tak obsadily první místo jen o několik vteřin před Pavlovicema.

Poprvé jsme absolvovali také noční soutěž v Hostěrádkách – Rešově, kde se ženám nedařilo, protože stroj vypověděl poslušnost, ale „staří kozli“ s osmičkou skončily v polovině startovního pole a porazili mnoho ligových týmů s upravenými stroji.

Zásahová jednotka SDH zasahovala v loňském roce 2x,  22.4.2010 kdy se jednalo o požár skládky TKO v Kozlanech a ve dnech 2 a 3. června to byla technická pomoc při povodních v Nesovicích kde se plnily pytle s pískem a poté následovalo čerpání objektů zasažených vodou.

Poslední loňskou akcí bylo stěhování do prostor nové hasičky, kde jsme se už zabydleli a také svépomocí udělali zásahovou šatnu, s pomocí obecního úřadu vybavili klubovnu, na dvoře se postavili přístřešek na požární vleky. Ještě musíme vychytat spoustu much, ale takové zázemí nám může závidět spousta sborů. Naše webové stránky, překročily hranici návštěvnosti 6200 návštěv. Dík patří hlavně p.Jiřímu Hušákovi, i když není našim členem jezdí s náma po soutěžích, fotí a doplňuje naše stránky. Dík patří i panu Kaňovi, který nám točí videa ze soutěží i ostatních akcí.

Možná jste zaregistrovali že sbor je zařazen do IZS Jmk a nyní je zapojena i siréna na automatické spouštění z Kopisu z Brna. Dále jsme dostali sponzorským darem od firmy Sežev – Reko 4 ks ručních vysílaček i s náhradními zdroji.

Závěrem hodnocení uplynulého roku bych chtěl poděkovat všem sponzorům, obecnímu úřadu v čele s p. starostou Romanem Vaculčíkem  a nyní novým starostou p. mgr. Karlem Pospíšilem za materiální a finanční podporu, kterou nám poskytovali po celý rok našeho snažení. Poděkování patří také členům soutěžních družstev za reprezentaci našeho sboru a obce Kozlany, ale také všem našim příznivcům a členům , kteří se podílejí na pořádání kulturních akcí, soutěží nebo chodu celého sboru.

Děkuji za pozornost.

 

Stáhnout dokument ve formátu PDF můžete >>ZDE<<.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat