Menu

Vyhledávání

Užitečné odkazy

https://www.elektrowin.cz

http://www.hasik.cz

http://www.firebrno.cz/vase-cesty-k-bezpeci

http://www.firebrno.cz/paleni-klesti

hzscr

Kategorie: Výroční zprávy

Výroční zpráva o činnosti SDH Kozlany za rok 2011

Sbor dobrovolných hasičů obce Kozlany

Výroční zpráva o činnosti SDH Kozlany za rok 2011

Vážení bratři a sestry, vážení hosté, předkládám výroční zprávu za uplynulý rok.

Loňský rok,  můžeme hodnotit jako velice úspěšný hojný na akce.

V měsíci březnu jsme uspořádali tradiční ostatky,  kterých se zúčastnil  rekordní počet 40-ti masek a také večerní posezení  v místní hospodě s harmonikou  mělo skvělou účast.

Na velikonoční sobotu proběhl první již druhý ročník  soutěže s PS-8 „o putovní pohár starosty obce Kozlany“, kde jsme obhájili  první místo a putovní pohár zůstal v Kozlanech.

Posledního dubna s naším přičiněním vylétly nad Kozlany čarodějnice všech věkových kategorií , byly připraveny soutěže pro nejmenší, proběhlo utkání v tzv. „metlobalu“ který neměl ani vítězů ani poražených. Na závěr vzplála vatra a nebyli by to hasiči, aby neuhasili pořádnou žízeň.

Poté se rozjel kolotoč okrskových soutěží, kde muži posbírali všechna vítězství v Bučovickém okrsku a tuto soutěž berou jako přípravu na ostrou soutěž se stroji PS-8 v tzv. „Osmacupu“, který probíhal jak v kraji jihomoravském , tak v kraji Vysočina, a umístili se celkově na 9. místě ze 46.družstev, které se tohoto turné zúčastnili.

Podruhé jsme absolvovali také noční soutěž v Hostěrádkách – Rešově,  „staří kozli“ s osmičkou dokázali, že tento stroj zdaleka nepatří do starého železa. Na této akci byl náš team podpořit i starosta obce.

Počátkem měsíce července se do naší vesnice sjeli všichni rodáci a přátelé obce abychom společně oslavili 660 let od založení obce, 110 let od založení školy a taky 110 let od založení sboru dobrovolných hasičů v Kozlanech. Tato velice úspěšná akce si vyžádala v podobě příprav strašně moc brigádnických hodin a obětování volného času. Okrsková soutěž i následné ukázky hašení s výpomocí spřátelených sborů měly obrovský ohlas. Veřejně nám poděkoval též starosta obce.

Hasiči se rovněž pustili do soubojů v malé kopané, která se konala na hody jako sportovní odpoledne všech Kozlanských složek.

Poslední kolo ligy okrsku Bohdalice – Kučerov se uskutečnilo v Kozlanech. Naše družstvo děvčat získalo cenný trumf v podobě 1.místa , ale pro neúčast na soutěži v Pavlovicích obsadily celkově až 4.místo.

Ve sboru došlo ke změně na postu velitele jednotky. Na funkci rezignoval p. Josef Müller a nahradil ho p. Roman Mlčoch. Dovolte, abych tímto poděkoval p. Josefu Müllerovi za jeho obětavou a záslužnou práci pro náš sbor a doufám, že na nás nezanevře.

Závěrem hodnocení uplynulého roku bych chtěl poděkovat všem sponzorům, obecnímu úřadu v čele s p. mgr. Karlem Pospíšilem za materiální a finanční podporu, kterou nám poskytovali po celý rok našeho snažení. Poděkování patří také členům soutěžních družstev za reprezentaci našeho sboru a obce Kozlany, ale také všem našim příznivcům a členům ,  kteří se podílejí na pořádání kulturních akcí, soutěží nebo chodu celého sboru. Poděkování patří také našim rodinám a nejbližším, že mají strpení a pochopení pro naši časově náročnou práci i zábavu.

Děkuji za pozornost.

 

Stáhnout dokument ve formátu PDF můžete >>ZDE<<.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat