Menu

Vyhledávání

Užitečné odkazy

https://www.elektrowin.cz

http://www.hasik.cz

http://www.firebrno.cz/vase-cesty-k-bezpeci

http://www.firebrno.cz/paleni-klesti

hzscr

Kategorie: Výroční zprávy

Výroční zpráva o činnosti SDH Kozlany za rok 2012

Sbor dobrovolných hasičů obce Kozlany

Výroční zpráva o činnosti SDH Kozlany za rok 2012

Vážení bratři a sestry, vážení hosté, předkládám výroční zprávu za uplynulý rok.

Loňský rok  můžeme hodnotit velice kladně.

11.února 2012 jsme uspořádali tradiční ostatky,  kterých se zúčastnilo 26 masek a také večerní posezení  v místní hospodě s harmonikou  mělo skvělou účast a velký ohlas.

Začátkem března byl proveden sběr použitých elektrospotřebičů a přinesl nám do kasy 3650,- Kč. Traktor od obce byl zapůjčen zdarma.

Poslední sobotu proběhl  již třetí ročník  soutěže s PS-8 „o putovní pohár starosty obce Kozlany“, kde jsme obsadili  třetí místo a putovní pohár vyhrálo družstvo z Dlouhé Lhoty u Černé Hory na Blanensku. Tohoto klání se zúčastnilo jedenáct soutěžních družstev, přičemž nejvzdálenější tým byl z Nového Města pod Smrkem z okresu Liberec.

Posledního dubna s naším přičiněním vylétly nad Kozlany čarodějnice všech věkových kategorií , byly připraveny soutěže pro nejmenší i ty odrostlejší. Na závěr vzplála vatra a nebyli by to hasiči, aby neuhasili pořádnou žízeň všech přítomných a zahnali hled opečenými špekáčky.

V květnu členové sboru pomáhali obci a KSK se zajištěním bezpečnosti silničního provozu při Kozlanském okruhu a rozjeli se též okrskové soutěže.

V červnu se družstvo žen i starých kozlů zúčastnilo Memoriálu Františka Hoška v Hlubočanech se strojem PS8 a Kozli zvítězili a ženy obsadily 4.místo

Počátkem měsíce července jsme se podíleli na dětském dnu ve spolupráci s JSDH Bučovice a KSK, probíhaly přípravy na zkoušky vedoucích mládeže v počtu 4 členů sboru, a také jsme si vyzkoušeli cestu do NMpS, kde jsme okusili místní noční soutěž.

První srpnovou neděli jsme na žádost starosty obce řídili dopravu a parkování na akci Kelnarovy Kozlany.

1.září u nás proběhly okrskové soutěže, dopoledne okrsek Bučovice, odpoledne okrsek Kučerov-Bohdalice. V tomto měsíci proběhl sběr železa a elektrospotřebičů které nám do pokladny přinesly : železo 8000,- protože jsme platili traktor s obsluhou 800,Kč, a elektrowin 5960,-Kč . Tyto peníze jsou použity především na odměny pro ty naše nejmenší. 14.září naše přípravka absolvovala první trenink a seznámení s hasičinou a 8.října si vyzkoušely  první závod požární všestrannosti v areálu Manner v bohdalských kasárnách, kde přípravka obsadila 7.místo z 10. V říjnu si mladí zkoušely uzly na další závody , které byly v Drnovicích, a obsadily 7. místo jako přípravka a mladší neprošly vyřazovacím sítem.

Ženy obsadily v okrsku celkové třetí místo a staří kozli skončili na 14.místě z 33.hodnocených družstev.

Závěrem hodnocení uplynulého roku bych chtěl poděkovat všem sponzorům, obecnímu úřadu v čele s p. mgr. Karlem Pospíšilem za materiální a finanční podporu, kterou nám poskytovali po celý rok našeho snažení. Poděkování patří také členům soutěžních družstev, vedoucím mládeže a mladým hasičům za reprezentaci našeho sboru a obce Kozlany, ale také všem našim příznivcům a členům ,  kteří se podílejí na pořádání kulturních akcí, soutěží nebo chodu celého sboru. Poděkování patří také našim rodinám a nejbližším, že mají strpení a pochopení pro naši časově náročnou práci i zábavu.

Děkuji za pozornost.

 

Stáhnout dokument ve formátu PDF můžete >>ZDE<<.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat